Výroba

Mnoho let jsme se zabývali vývojem designových, ale zárověň funkčních produktů s maximálním důrazem na ergonomii a jejich životnost. Pohodlí a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou, proto jako jediní nabízíme možnost přizpůsobit velikost vany potřebám zákazníka tak, aby se v ní cítil opravdu pohodlně.

Dokonalé splynutí kvalitních dřevěných materiálů s nejmodernějšími technologiemi nám umožňují vyrobit téměř neomezené tvary a vytvořit tak jedinečné luxusní výrobky, jenž se stanou dominantou atraktivních koupelen lahodících lidským smyslům.

Použítím prvků vytvořených přírodou odstraníme chlad všedních materiálů jako jsou kov nebo keramika a proměníme je v dýchající materiál vyzařující teplo a život.

Aby se vaše představy staly skutečností, jsme schopni na zakázku upravit tvar a rozměr výrobku a zvolit si můžete barvu témeř všech odstínů.

Na výrobky standartně poskytujeme záruku 24 měsíců. Je možné domluvit opětovné vyleštění povrchu po několika letech.

Každý tvar má svůj vlastní význam a naše výrobky se rodí s velkým podílem ručních prací, proto jsou tak dokonalé a každý z nich je originál. Jsou v nich obsaženy desítky řemesel a zkušeností v souladu s nejmodernějšími digitálními technologiemi. Povrchové úpravě je věnována největší péče. 10 vrstev laku a několikanásobné broušení a leštění lakových vrstev, dokud není povrch jako sklo. Takto kvalitní povrch zaručuje dlouholetou stálost a životnost. Vany i umyvadla procházejí velmi náročnými testy ve zkušebně, kde jsou materiály namáhány v těch nejtěžších přírodních a fyzikálních podmínkách. Každý produkt je možné ozvláštnit detaily, které ho povýší na umělecké dílo. Ať už jsou to tepané předměty ze speciálních kovů nebo zlatníkem vykládané ornamenty z českého granátu.